JSound
Studio Muzyki Rozrywkowej i Jazzu J'Sound – lekcje śpiewu, trener wokalny, nauka gry
Zapraszamy na stronę strzłka Studia Nagrań J'Sound
OPINIE O STUDIU

Lekcje śpiewu w Studiu J’Sound
Wspaniała atmosfera, niezwykłe podejście do nauczania. Polecam ! 🙂

Michał Bartoszuk

Studio J’Sound to doskonałe miejsce w którym każdy może rozwijać swoje umiejętności. Uczęszczam na zajęcia wokalne już od dwóch lat i osobiście, nigdy nie pożałuję żadnej sekundy spędzonej w tym miejscu, ponieważ cały czas który tu spędzam jest czymś niezwykłym. Z każdą lekcją uczę się czegoś nowego, z każdą lekcją nabieram większego doświadczenia i po każdej lekcji wyciągam nowe wnioski, które motywują mnie do dalszego działania. Zajęcia za każdym razem dają ogromną dawkę pozytywnej energii, dzięki czemu są również niezwykłą odskocznią od codzienności. Państwo Piotrowscy są wspaniałymi i profesjonalnymi muzykami, a praca z Nimi jest niezwykle przyjemna. Są ludźmi którym w duszy naprawdę gra muzyka i z chęcią dzielą się tym darem ze swoimi podopiecznymi. SZCZERZE POLECAM! 🙂

Julita Romanek

Lekcje śpiewu w Studiu J’Sound:
Pełen profesjonalizm i konkretna wiedza! Lekcje są indywidualnie dopasowane do potrzeb ucznia, obejmują różnorodne ćwiczenia i potrzebną wiedzę teoretyczną. Wielowymiarowa praca nad głosem, interpretacją jest prowadzona w przesympatycznej atmosferze. Już po kilku miesiącach pracy widzę ogromną zmianę w sposobie prowadzenia dźwięku i wiem do czego dążę! Wszystkim gorąco polecam:)

Ewa Jakimowicz

Lekcje śpiewu w Studiu J’Sound:
Miejsce, które mogę polecić z czystym sumieniem i z ręka na sercu! Wspaniali ludzie i przyjazna atmosfera. Tok nauczania dostosowany indywidualnie dla każdego. Miejsce mega profesjonalne. Jeśli chodzi o prowadzących: zarówno p. Sylwia jak i p. Jakub wciąż się rozwijają, co ogromnie motywuje do pracy i upewnia, że znaleźliśmy się w dobrych rękach!!
Muzyka stała się nieodłączną częścią mojego życia dzięki temu wspaniałemu miejscu i choć jestem fizycznie daleko od studia to chętnie wracam wspomnieniami i naprawdę gorąco polecam wszystkim, którzy chcą się rozwijać!

Agnieszka Kozar

Lekcje śpiewu w Studiu J’Sound:
Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera na zajęciach! Wiele można się nauczyć. Polecam wszystkim, którzy kochają muzykę i chcą się w tym kierunku rozwijać!

Nikola Szalak

Letnie warsztaty wokalne w J’Sound uważam za naprawdę udane. Były to moje pierwsze „prawdziwe” warsztaty wokalne. Dzięki nim poznałam wiele ćwiczeń emisyjnych, reguł rządzących improwizacją, a także sposobów na odnalezienie swojej interpretacji. Jestem niezwykle wdzięczna prowadzącej Sylwii Piotrowskiej za poszerzenie moich horyzontów muzycznych. Zrobiłam malutki krok w kierunku zmiany myślenia o muzyce, śpiewie, emocjach w nich obecnych. To dla mnie niesamowite odkrycie, ale i wyzwanie, gdyż widzę, jak dużo pracy mnie jeszcze czeka na wokalnej drodze. Gorąco polecam wszystkim chętnym! 🙂

Ela Piasta

Uczestniczyłam w letnich warsztatach wokalnych w Studiu J’Sound. Czas poświęcony na to nie był, w żadnym stopniu, czasem zmarnowanym. Wiele się nauczyłam, a przede wszystkim dostrzegłam swoje błędy w śpiewaniu, nad którymi pracowałyśmy podczas zajęć. Podczas warsztatów Pani Sylwia Piotrowska odpowiedziała nam na wszystkie dręczące nas pytania dotyczące emisji głosu, techniki, interpretacji itd. Ponadto podczas zajęć panuje świetna atmosfera. która na pewno sprzyja pogłębianiu wiedzy !

Iza Gładysz

W zajęciach wokalnych w Studiu J’Sound nawet nie samo śpiewanie bylo najlepsze. Najlepsze bylo to, że jak przychodzisz tam w złym humorze lub z ciężkim sercem, to juz po chwili o wszystkim zapominasz, dzięki tym ludziom, którzy tam są i niesamowitej atmosferze,ktora tam panuje, za którą będę tęsknić…

Julia Dmuchowska

Spełniaj swoje marzenia!!! Jest to bardzo ważne aby Twoje życie rozkwitło, abyś był szczęśliwy. Twoje wewnętrzne szczęście promieniuje wtedy na ludzi, którzy obok Ciebie żyją.Po 30 latach swojego życia wróciłam do śpiewania, a jest to moja pasja od dziecięcych lat. Jednak zależało mi na profesjonalnych lekcjach lekcjach śpiewu, zajęciach z emisji głosu. Od koleżanki dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak Studio Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w Lublinie, ucieszyłam się i oczywiście zaczęłam uczęszczać na zajęcia wokalne i zajęcia przygotowujące do pracy z dziećmi z zakresu śpiewu. Wspaniali nauczyciele, pani Sylwia rewelacyjna nauczyciel śpiewu ale i świetna wokalistka, pan Piotrowski znakomity pianista, kompozytor i aranżer. Świetna atmosfera w studio sprzyja nauce, człowiek nie może doczekać się kolejnych zajęć jednak najwspanialsze jest to, że wszyscy uczniowie traktowani są indywidualnie co pozwala każdemu odkryć własną wrażliwość i styl muzyczny w którym czuję się swobodnie i dobrze brzmi jego głos. Gorąco polecam J’Sound :-)))

Agnieszka Tomczyk

Kadra Studia J’Sound jest przyjazna uczniom. Nastrój panujący na zajęciach pozytywnie wpływa na relacje między nauczycielem a uczniem. Państwo Piotrowscy są profesjonalistami w swej dziedzinie , przelewając na mnie swoją pasję, sprawili, że poszerzyły się  moje horyzonty i wzbogacili me spojrzenie na muzykę. Lekcje śpiewu dopełniają również inne atrakcje np. możliwość skorzystania ze studia czy udział w koncertach. Uważam, że wybranie Studia J’Sound było jedną z moich lepszych decyzji.

Paulina Dudewicz

Od małego na pytanie: co chcesz robić w życiu? Odpowiadałam- chcę śpiewać! Nie było i nie ma siły, która mogłaby oderwać mnie od mojej pasji, od mojego życia- od śpiewania. Lecz dopiero na studiach, po przeprowadzce do Lublina- rozpoczęłam poszukiwania nauczyciela śpiewu. Znalazłam w Internecie Studio J’Sound. To najlepsze co mogło mnie spotkać! Wspaniała atmosfera, zero stresu, rezultaty nauki mocno widoczne. Uwielbiam moją nauczycielkę i wszystkim wokół powtarzam, że jest moją najlepszą nauczycielką w życiu- nikt wcześniej nie umiał do mnie tak trafić. Na lekcje chodzę z uśmiechem i zawsze z niecierpliwością czekam na następne zajęcia. Po roku nauki postanowiłam śpiewać w zespole i przez pewien czas byłam wokalistką bandu „Z INNEJ BECZKI” z Lublina. Granie na rockowo. Jednak po pewnym czasie stwierdziłam, że będę poszukiwać innego stylu, który bardziej będzie mi odpowiadał. Tak oto w chwili obecnej stawiam na jazz, soul i muzykę alternatywną. Tworzę własne kompozycje. Wraz z moją nauczycielką opracowujemy je wokalnie, by brzmiały jak najlepiej. Biorę udział również w koncertach organizowanych przez J’Sound- wspaniała możliwość na kontakt z publicznością, pokonywanie stresu scenicznego i wykazanie zdobytych umiejętności. Serdecznie Wszystkim polecam lekcje śpiewu w Studio J’Sound. To jest wielki krok do przodu w spełnianiu marzeń.

Justyna Stańczyk

 

Moim zdaniem, Studio Muzyki Rozrywkowej J’Sound jest bardzo profesjonalnym studiem. Nauczycielami są tu znakomici muzycy, którzy NAPRAWDĘ czynią cuda(!!) oraz potrafią odpowiednio zmotywować ucznia. Poza tym atmosfera w jakiej odbywają się zajęcia jest niesamowita. Polecam lekcje śpiewu w Studiu J’Sound w Lublinie.

Izabela Gładysz

Studio J’Sound w Lublinie to dobre miejsce dla rozwoju swoich pasji muzycznych, uczestniczyłam w zajęciach cały rok i śmiało mogę powiedzieć, że nie był to zmarnowany czas oraz ze rezultaty pracy dostrzegam sama. Najważniejsze jest to, że atmosfera pracy jest bardzo sympatyczna i sprzyjająca nauce. Atrakcyjna jest również możliwość uczestniczenia w koncertach organizowanych przez Studio J’Sound. Polecam lekcje śpiewu w Studiu J’Sound wszystkim którzy kochają muzykę 🙂

 

 

 

Katarzyna Kowalczyk

Studio J’Sound to wspaniałe miejsce. Jeżeli kochasz muzykę, uwielbiasz śpiewać i chcesz się rozwijać – jest to idealne miejsce dla Ciebie. Pani Sylwia Piotrowska jest osobą niezwykle miłą, ciepłą i przede wszystkim kompetentną, traktującą każdego ucznia indywidulanie. Pomimo ogromu pracy, który należy włożyć w swój rozwój, uczęszczając na lekcje śpiewu do J’Sound, uważam, że jest to miejsce, w którym moje poświęcenie nie idzie na marne. Pożytcznie i z radością spędzam czas na lekcjach wokalu i zawsze bardzo chętnie tam wracam. Polecam gorąco wszystkim! 🙂

Konrad Nowak

Uczestniczyłem w wakacyjnych warsztatach wokalnych, które odbywały się przez okres wakacyjny.
Był to bardzo pożytecznie wykorzystany czas, a wszystko dzięki doskonałej Pani trener. Pani Sylwia Piotrowska to przemiła i przesympatyczna osoba. Podczas lekcji dzięki niej mogłem dostrzec błędy jakie popełniałem podczas śpiewania i co najważniejsze poznac cwiczenia dzięki którym poprawiła się moja technika śpiewania. Nie jest to wszystko takie proste ale dzięki mojej pracy i pomocy Pani Sylwi mogę śmialo powiedziec, że już po samych 5 godzinnych warsztatach wzbogaciłem się o dobre rady i śpiewa mi się dużo lepiej.

Kamil Sieniec

Studio J’sound jest sposobem na szeroko rozumiany rozwój muzyczny. Bardzo miła atmosfera, profesjonalni nauczyciele, którzy wiedzą jak pomóc ,chyba w każdym przypadku. Nie jest to tylko praktyka, ale też niezbędna teoria.
Wszystko razem- przyjazna atmosfera, bardzo dobry sprzęt, pomysłowość oraz świetne podejście do uczniów- to jest to czego nie mają inne studia muzyczne w Lublinie. Polecam lekcje śpiewu i zajęcia w Studiu J’Sound 🙂

Bartosz Lamovitsh Pietrzyk
„Miałam okazję uczestniczyć w zajęciach grupowych w Studiu.
O J’Sound –mogę napisać jedynie POZYTYWY.
Oto one:
-prowadząca Pani Sylwia Piotrowska–kompetentna, wymagająca, a przy tym mega pozytywna osoba,
-zajęcia dopasowane do wiedzy (albo nie wiedzy uczestników;-))
-indywidualne podejście do każdego
-super atmosfera pracy
Jeszcze tam wrócę!! -Kasia;)”
Katarzyna Gil

Od dziecka uwielbiam śpiewać,ale nigdy nie miałam okazji uczyć się u „fachowca”. O Studio J’Sound dowiedziałam się przez przypadek, przeglądając stronę GR 3 lata temu w przerwie między zajęciami na uczelni. Jednak ponad pół roku zajęło mi wybranie się na pierwsze zajęcia – o pół roku za długo! wink Niedługo minie 2 lata odkąd zaczęłam regularnie uczęszczać na zajęcia ze śpiewu i nie żałuję decyzji – profesjonalni, przemili nauczyciele, fantastyczna atmosfera na lekcjach śpiewu, bardzo przytulne, dobrze przystosowane miejsce do pracy. Warsztaty organizowane przez Państwa Piotrowskich również spełniły oczekiwania moje i moich koleżanek. Cenne wskazówki Pani Sylwii regularnie wykorzystuję w pracy w zespołach i grupach muzycznych, do których należę. To miejsce mogę polecić z czystym sumieniem – na pewno nie będziecie żałować!

Iga Kwiecień

Studiu J’Sound to jedno z najlepszych miejsc w Lublinie. Znajdziesz tam profesjonalnych Muzyków – Nauczycieli, świetnie prosperujące studio, a to wszystko w dogodnej cenie i miłej atmosferze.
Polecam lekcje śpiewu w J’Sound i zapraszam wszystkich, którzy chcą podszkolić swój warsztat muzyczny!

Kinga Bukowska

J’sound studio to profesjonalnie urządzone miejsce dla ludzi których pasją jest muzyka! Wspaniała atmosfera, możliwości rozwoju i sprawdzenia się. Program zajęć skupiający się na każdym uczniu indywidualnie. Jestem na TAK! Bardzo gorąco polecam!!!

Agnieszka Kozar
Jeżeli Twoją pasją jest muzyka, Studio Muzyki Rozrywkowej i Jazzu to idealne rozwiązanie dla Ciebie. J’Sound to miejsce gdzie można rozwijać swoje umiejętności i łączyć miło spędzony czas z pracą nad sobą. Indywidualne i profesjonalne podejście do ucznia powodują szybki rozwój, a dzięki organizowanym koncertom uczestnik ma możliwość przedstawić zdobyte umiejętności i oswoić się ze sceną i widownią. Sama jestem miłośnikiem muzyki i śpiewu, J’Sound wiele mnie nauczyło, dlatego bardzo serdecznie wszystkim polecam zajęcia w tym Studiu Muzyki.

Milena Lipiec
Uczęszczam na lekcje śpiewu do Pani Sylwii. Pani Sylwia doskonale tłumaczy, sama śpiewała poprzez co umie dobrze nauczyć innych. Lekcje są prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Kładzie ona nacisk na emisje głosu oraz interpretacje piosenki Dzięki niej bardzo się rozwinęłam. Na zajęciach można oswoić się z mikrofonem i pracą w studio.
J 'sound studio organizuje wiele koncertów na których możemy zademonstrować nasze umiejętności i oswoić się ze sceną. Studio zapewnia także profesjonalne podkłady. Pani Sylwia uczy nie tylko śpiewu ale uczy jak wkładać serce i dusze do tego co się robi. Przeżywa każdy występ i każdą naszą próbę. Polecam !!!!
Monika Hiszpańska

J’Sound…kolejne już miejsce szlifowania śpiewu na mojej drodze. Kolejne miejsce, ale naprawdę wyjątkowe! Pełen profesjonalizm prowadzących zajęcia, sprzęt (mikrofony, studio nagrań) dzięki któremu możesz regularnie zdobywać wachlarz umiejętności tak ważnych na scenie czy w różnych projektach muzycznych! Uczyłam się śpiewać już u wielu różnych osób w różnych miastach Polski i bez żadnego skrępowania mogę powiedzieć, że J’Sound Studio jest naprawdę godne polecenia!!!ZAPRASZAM!!!
pozdrowienia z Poznania:)

Natalia Kolenda

Sprzyjającą atmosferę, zaangażowanie, wysoką jakość, rewelacyjne warunki, pełny profesjonalizm, wszystko połączone pasją, znajdziesz w Studiu Muzyki Rozrywkowej i Jazzu 'J’Sound’. Serdecznie polecam.

Paulina Zagojska-Ziemba

Profesjonalna, doświadczona, dobrze merytorycznie przygotowana kadra (to o Tobie Sylwia;)), bardzo dobre zaplecze techniczne sprawiają, że do J’Sound trzeba powracać;) Najlepiej o efektach pracy w studiu świadczą dokonania i sukcesy ludzi, którzy uczą się w nim, a tych jak wiadomo jest wieeeele:)

Kinga Nadłonek

Zajęcia w J’Sound nauczyły mnie kilku rzeczy. Wytrwałości, dystansu do siebie (wciąż się go uczę) i tego, że w śpiewaniu (i w życiu) lepiej być optymistką – Sylwia Piotrowska za każdym razem zaraża dobrym humorem i uśmiechem 🙂 Lekcje prowadzone są rzetelnie i przede wszystkim są dopasowane do każdego indywidualnie…Tak więc odwagi – polecam gorąco! Ja się przełamałam, przełam się i Ty, bo…„Głos jest jak świadoma siebie kobieta : traktuj ją jak należy ,w przeciwnym razie odchodzi” 😉

Kaja Kurczuk

Zajęcia w ” J’Sound” odbywają się w miłej, sympatycznej atmosferze. Lekcje prowadzone są w bardzo profesjonalny sposób,co wpływa na wysoki poziom wiedzy uczniów. Warsztaty wokalne, wspominam bardzo pozytywnie. Serdecznie polecam:)

Pozdrawiam 🙂
Justyna Bartoszek